• Vánoční besídka v 1.C

• 21.12.2023 18:41
      • V adventním čase se v úterý 19.12. ve třídě 1.C uskutečnila VÁNOČNÍ BESÍDKA.
      • Na pomyslném pódiu jsme rodiče, prarodiče i sourozence přivítali pohybovou básničkou. V připravených kostýmech jsme zahájili dramatizaci pod názvem Vánoční příběh. Toto vystoupení nás s pomocí všem známých koled provedlo celým příběhem o narození Ježíška. Děti předaly svým rodičům dárek, který vyrobily v prostorách školních dílen. Vystoupení s vánoční tematikou nás tak všechny krásně naladila. Následovalo tvoření. Děti si mohly za pomocí rodičů vyrobit svícen z přírodních materiálů, vločku z dřevěných kolíků a andílka z peříčka. Příjemnou atmosféru jsme doladili dobrou kávou a čajem, napečeným cukrovím a dalšími dobrotami. Čas rychle ubíhal a besídka se chýlila ke svému závěru. Ten jsme využili pro zpěv písně Vánoční modlitbička.

Vánoční besídka byla příjemným zpestřením adventního času a společného setkání.