• Škola nanečisto 2024

• 21.03.2024 19:03
      • Ve čtvrtek 21. března proběhl jubilejní desátý ročník akce „Škola nanečisto“.
      • Akce byla určena dětem předškolního věku, které nastoupí v září do první nebo přípravné třídy.

Děti si pod vedením zkušených učitelek vyzkoušely, jak to funguje v opravdové školní třídě - zkusily si práci na interaktivní tabuli i v lavicích.

Ověřily si a předvedly své dovednosti, optickou a verbální paměť, matematickou představu, jemnou a hrubou motoriku, rytmizaci, vyjadřovací schopnosti, porozumění a fonematický sluch, schopnost koncentrace a začlenění mezi kolektiv ostatních dětí. Rodiče, kteří je doprovázeli, mohli na vlastní oči vidět, jak jejich dítě pracuje, plní konkrétní zadání, co umí, a co mohou ještě potrénovat, aby vstup do školy byl pro jejich dítě klidný a pohodový.  Po skončení se mohli seznámit se školní budovou a učitelé jim byli k dispozici pro soukromé konzultace.

Zúčastněné děti byly velice šikovné.

Těšíme se na ně v září v naší škole.