• Poznej a chraň! 2024 - krajské kolo

• 06.05.2024 16:13
      • V pondělí a úterý 29. a 30. 4. 2024 se uskutečnilo krajské kolo přírodovědné soutěže POZNEJ A CHRAŇ! 2024 v Krajské knihovně Fr. Bartoše ve Zlíně.
      • Soutěže se zúčastnila tři postupující družstva z naší školy. Téma soutěže zůstalo stejné – Voda, život ve vodě, u vody a kolem vody. V mladší kategorii žáků 4. – 5. ročníku se děvčatům z 5. A podařilo zopakovat úspěch z předchozího kola a celou konkurenci nechala za sebou. První místo tedy patří Jolaně Ridoškové, Monice Tomečkové a Lence Hořákové. Druhé družstvo mladších žákyň z 5. B ve složení Gabriela Lysáková, Lada Mlynárčiková a Sára Šimoníková si vysloužilo účastnický list z krajského kola.

Ve starší kategorii žáků 6. – 7. tříd se chlapci ze 7. A ve složení Matěj Bělaška, Jan Janík a Pavel Švach umístili na společném 2. – 3. místě. Zúčastněným žákům blahopřejeme ke krásným výsledkům a těšíme se z jejich velkého úspěchu.