• Slavnostní ukončení školního roku

• 28.06.2024 16:35
      • Tradiční rozloučení se školním rokem 2023/2024 na školním hřišti. Tak se uzavírá v případě pěkného počasí každý školní rok a letos jsme poslední den školního vyučování strávili všichni společně - učitelé i žáci.
      • Než se rozdá ve třídách vysvědčení, sejde se celý druhý stupeň na školním hřišti. Vyslechneme si projevy hodnotící uplynulý školní rok a hlavně se oceňuje a chválí.
        Žáci, kteří během roku vytvořili nebo dokázali něco zvláštního nebo výjimečného, kteří dosahovali výborných studijních výsledků nebo uspěli v olympiádách, reprezentovali školu, pomáhali ve škole, pracovali pro jako dobrobolníci a podobně, dostanou před všemi ostatními žáky druhého stupně ocenění a finanční poukázku od 100 do 500 korun.

Poukázky hradí Spolek rodičů a děti si za ně mohou nakoupit nějaké věci v knihkupectví nebo v papírnictví.

Malé odměny dostali také všichni sportovci, kteří reprezentují školu v podniku Valašská sportovní  liga anebo dlouhodobě zpracovávali nějaké dobročinné projekty. Tradičně je to velká zmrzlina ve stánku na náměstí.

Oceněné žáky můžete vidět ve fotogalerii.