• Volba druhého cizího jazyka

• pro rodiče žáků 7. ročníku ve školního roce 2023/2024

Vážení rodiče, milí žáci,

podle Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání probíhá od 7. ročníku ZŠ výuka druhého cizího jazyka jako povinného předmětu. Povinná hodinová dotace činí pro 2. stupeň ZŠ celkem 6 hodin, což znamená výuku v rozsahu dvou vyučovacích hodin týdně v 7. až 9. ročníku.

Naše škola nabízí na základě současných personálních možností pro příští školní rok tyto dva cizí jazyky – jazyk německý a jazyk ruský. Z nich si Vaše děti mohou vybrat tím, že vyplníte on-line přihlášku VOLBA DRUHÉHO CIZÍHO JAZYKA vloženou níže. V případě nerovnoměrného zájmu o nabízené cizí jazyky budou žáci rozděleni se zřetelem k jejich prospěchu, a to především v českém a anglickém jazyce.

RNDr. Ivana Sedláková, zástupkyně ředitele pro 2. stupeň

V případě dotazů využijte e-mail sedlakova@zsvk.eu, mob. +420 603 476 785

Vyplňte online přihlášku nejpozdějí do pátku 28. 4. 2023.