• Roztančená škola

• 21.12.2023 13:19
        • Ve čtvrtek 7. prosince navštívila naši školu lektorka tance s programem Roztančená škola.
        • Filipův pohár

• 21.12.2023 18:41
        • Do soutěže Filipův pohár, která podporuje a rozvíjí finanční gramotnost, se zapojilo 23 žáků z 6. ročníku. Soutěž probíhala během měsíce listopadu a žáci plnili každodenní úkoly a testy přes mobilní aplikaci. Cílem bylo získat co nejvíc zlaťáků,  do srovnání s ostatními školami se počítaly výsledky pěti nejlepších. Naše škola díky aktivnímu zapojení žáků získala v rámci Zlínského kraje krásné 3. místo.
        • Vánoční setkání na penzionu

• 21.12.2023 18:42
        • V úterý 19.12 2023 děti ze třídy 1.B a 5.A  opět po roku navštívily obyvatele zdejšího penzionu, aby je v době adventní potěšily krátkou návštěvou.
        • Hledáme ŠVIHÁKY se srdcem na pravém místě

• 19.12.2023 09:37
        • Do nové lednové výzvy hledáme minimálně pět odhodlaných dětí nebo dospěláků, které spojí síly a jako členové školního týmu budou svými přeskoky přes švihadlo pomáhat potřebným.
        • Naše škola pomáhá

• 15.12.2023 21:22
        • Ve středu 15.listopadu 2023 navštívilo naši školu na Dni otevřených velké množství zvědavých návštěvníků. Kromě nejrůznějších aktivit, ukázek pracoven, tříd a kabinetů, starých fotografií a kronik jsme připravili několik charitativních akcí.
        • Velké poděkování

• 14.12.2023 09:00
        • Žáci naší školy společně s MŠ Drnovice, vyrobili drobné dárkové předměty, které jsme prodávali na charitativním bazárku při dni otevřených dveří v naší škole.  Zapojila se kavárna a čajovna, které nejen provoněly školu vůní kávy a čaje. Společně se nám podařilo získat rekordní částku 34 000 Kč.

• Pomoci můžeš i ty!

• 05.12.2023 17:54
        • S první adventní nedělí a bohatou nadílkou sněhu na nás zase po roce začíná dýchat vánoční atmosféra.