• Rozloučení s prázdninami aneb Havaj párty

• 11.09.2024 08:20
      • Loni v červnu jsme poslední červnový den poprvé uspořádali zábavné odpoledne pro děti a rodiče. Zrodila se Havajská párty a všem se hry a soutěže podpořené skvělým občerstvením moc líbilo.
        Jenomže letos nám na konci roku přivítání prázdnin překazilo počasí. Proto se Havajská párty přesunula na první týden v září.
      • A ukázalo se to jako správné rozhodnutí, protože počasí ve čtvrtek 5. září stále připomínalo klima na tropických ostrovech. A zároveň stín vzrostlých stromů v Ekoparku poskytoval příjemné prostředí pro hry a  zábavu.

Veškeré potřebné vybavení a potřeby pro organizaci pomohli přivézt a rozmístit pracovníci Kulturního domu Klobučan, který se na organizaci Havaj párty podílel.

Vychovatelky školní družiny si společně s dalšími pedagogickými pracovníky Základní školy připravili spoustu stanovišť se zábavnými hrami a soutěžemi. Kdo chtěl, mohl si zkusit jen některé. Ale většina návštěvníků si nenechala ujít závěrečné losování o ceny a prošla si poctivě jedno stanoviště po druhém a splnila všechny úkoly.

Zábavu na stanovištích doplnila řada stánků s občerstvením. Napříkladvýborné kafe a zákusky z pojízdné kavárny "U nás kafe" nebo zmrzlina a ledová tříšť, případně chlazené nápoje. Fungovalo také ohniště, kde si mohli návštěvníci opéct oblíbené špekáčky.

Odpoledne se velmi vydařilo a budeme se těšit na další ročník v červnu 2025.

Fotografie z akce najdete jako obyvkle ve Fotogalerii školy.

1. Havaj párty příprava:

2. Co se dělo na Havaji: