• Podzimní poznávání přírody pro MŠ

• 23.10.2017 23:12
        • Žáci 4. D v rámci hodin přírodovědy uspořádali pro své malé kamarády z místní mateřské školy "Podzimní poznávání přírody" plné her, soutěží, ale také dozdobené pohádkou...
        • Jablka nás bavila

• 23.10.2017 17:01
        • Třetí říjnový týden se téma "jablko" objevovalo ve 3.B ve všech vyučovacích hodinách.
        • Síla lidskosti

• 18.10.2017 10:05
        • „Myslím si, že hodně lidí říká, že něco nejde udělat, protože to nikdy ani nezkusili. Je to jenom záminka. Většina věcí i zdánlivě nemožných tvrdou prací dosáhnout lze. Myslím, že je to vůle, co lidem často schází.“ Nicholas Winton

• Exkurze Brno

• 24.01.2018 12:02
        • Žáci šestého ročníku se zúčastnili exkurze do Brna (přidány nové fotky).
        • Adaptační kurzy žáků 6. ročníku se blíží

• 06.09.2017 08:25
        • Již několik let se třídní kolektivy 6. ročníku pravidelně účastní několikadenního adaptačního pobytového kurzu. Jde o akci, která má oživit pozitivní vztahy mezi dětmi, učit správné komunikaci, spolupráci a efektivnímu řešení problémů. Vše formou zajímavých a pro děti atraktivních aktivit, které jsou zakomponovány do velkého třídenního projektu.
        • Slavnostní ukončení školního roku

• 21.07.2017 14:31
        • Konec školního roku patří vždy hodnocení a bilancování uplynulých deseti měsíců.

Žáci se ze svých vysvědčení dozví, jak byli úspěšní, jak se připravovali na vyučování a jak zvládli svoje studijní úkoly. Převážná většina vysvědčení z těch téměř šesti set, které na škole vydáváme jsou vysvědčení velmi pěkná. Je znát, že máme ve škole pilné a pracovité žáky, kteří dobře zvládají svoje úkoly teď ve škole a budou zvládat další náročnější úkoly na středních školách a později ve svých zaměstnáních. Je třeba všem žákům poděkovat za dobré výsledky, za snahu a přístup ke škole. A pokud se někomu něco nepodařilo, má v dalším školním roce příležitost se zlepšit.

• MERKURIÁDA

• 21.07.2017 14:33
        • Posledním významným počinem letošního školního roku, v rámci pracovních činností, byla akce dvou nadšených techniků a stavitelů, Martina Macháče a Štěpána Soukupa. Jejich nápad využít stavebnice Merkur, které se pořídily do školy v loňském roce, pro soutěž se převtělil do Merkuriády.