• Změna jídelníčku

• 10.01.2018 07:45
        • Školní jídelna oznamuje, že z technických důvodů (porucha konvektomatu) bude ve středu 10.1.2018 a ve čtvrtek 11.1.2018  pouze jedno jídlo.
          Více informací najdete v sekci kuchyně-aktuality.
          Děkujeme za pochopení.
        • Soutěž o nejlepší vánoční cukroví

• 08.01.2018 07:19
        • Vánoce jsou již několik týdnů minulostí, ale ve většině domácností ještě večer svítí barevný vánoční stromeček a na stole jsou poslední kousky svátečního cukroví. Pojďme se podívat, jak dopadla soutěž o nejlepší vánoční cukroví v naší škole.
        • Nepřemožená - výstava o Miladě Horákové

• 03.01.2018 16:29
        • Celý leden bude přístupna pro žáky naší školy unikátní výstava, zachycující v 16 obrazech životní příběh Dr. Milady Horákové, která se stala obětí komunistických politických procesů v 50. letech.
        • Objednání obědů na měsíc leden

• 25.12.2017 18:59
        • Školní jídelna oznamuje, že možnost objednání obědů na měsíc leden bude od pondělí 1.1.2018.
          Ve středu 3.1. 2018 je možné na tentýž den si oběd nahlásit telefonicky nebo osobně v kanceláři školní jídelny do 8 hodin ráno.
        • Vánoce jsou tady!

• 23.12.2017 18:22
        • Adventní čas, svíčky, zvyky, pohoda, koledy, dárečky... Čekání na Ježíška jsme si od začátku prosince krátili ve třídě různými aktivitami, až jsme se nakonec dočkali. Co všechno jsme dělali?
        • Vánoční cukroví

• 21.12.2017 21:55
        • Soutěžit se dá téměř v čemkoliv. Ale v období adventu a příprav na vánoční svátky se soutěž o nejlepší vánoční cukroví přímo nabízí. A tak jsme vyzvali žáky a zaměstnance školy, aby přihlásili svoje nejlepší výtvory z vánoční cukrářské domácí dílny a poměřili se s ostatními.
        • Anglické divadlo

• 21.12.2017 16:13
        • Že se angličtina dá zvládat hravě, se dnes přesvědčili žáci 4.-9. ročníku
        • Sudoku

• 19.12.2017 15:01
        • Killer, Futošiki, Kakuro nebo Nonogram nejsou jména zabijáků z nějaké akční hry nebo filmu, ale logické hádanky, které k nám přišly z Japonska spolu s velmi známou hrou Sudoku.
        • Co je to?

• 19.12.2017 14:49
        • Strategická hra, ve které hrají proti sobě dva hráči. Hrají na čtverečkovém papíru a střídavě zapisují  křížky a kolečka a vyhrává ten, který vytvoří jako první řadu symbolů.