• Hodnocení obědů

• 29.01.2018 15:29
        • Předposlední lednový týden mohli strávníci ve školní kuchyni hodnotit, jak jim vybrané jídlo chutnalo. Ve třech krabicích měli nachystané karty – zelenou – oranžovou – červenou:

Do připravené krabice házeli žáci i dospělí lísteček vyjadřující jejich názor na právě snězený oběd. Podívejme se, jak to v jednotlivých dnech dopadlo:

• Hry na sněhu 2018

• 24.01.2018 13:48
        • Lednovou sněhovou nadílku okamžitě využili žáci 4. a 5. tříd k "Hrám na sněhu" v netradičních sportovních disciplínách. V čem se závodilo?
        • Betlém v Horním Lidči

• 22.01.2018 20:48
        • S kroužkem a dalšími zájemci z družiny jsme navštívili vyřezávaný betlém v Horní Lidči.

• Dramatický kroužek

• 22.01.2018 20:40
        • V tomto školním roce se sešlo v dramatickém kroužku více než dvacet nadšených mladých herců a hereček. Aby všichni dostali roli, natrénovali jsme za I. pololetí dvě vánoční divadla “Františkovy jesličky“ a “Příběh z lesa“.

• Vánoce ve školní družině

• 22.01.2018 20:30
        • Po vánočním tvoření v době adventní následovaly „dárky“ v podobě deskových her, které nám nově přibyly do ŠD, a nakonec vánoční besídka…

• Projekt "Česko vesluje" + VIDEO

• 18.01.2018 21:44
        • Týden po ukončení individuálních závodů ve sprintu na veslařském trenažéru nás navštívil trenér české veslařské juniorské reprezentace!
        • Základka hledala veslaře!!!

• 13.01.2018 21:25
        • První povánoční dny v tělesné výchově zpestřila žákům druhého stupně lekce indoor rowingu. Na veslařském trenažéru jsme nakonec uspořádali i soutěž ve sprintu na 350 metrů.
        • Letem ptačím světem

• 13.01.2018 14:36
        • „Letem ptačím světem“ a „Kdo tu byl?“ jsou názvy dvou interaktivních programů, které si pro žáky sedmých tříd připravilo ENVICentrum pro krajinu ve Vysokém Poli.